Září 2009

Kuk ... videjko od Terezky :-D

20. září 2009 v 20:27 | LuXuRy HooReR |  Video

Článek s Haničkou vedle :-*

19. září 2009 v 20:21 | LuXuRy HooReR |  Diary
Ahoj děcka moje ...

píšu článek s Haničkou ... tak vše co napíšu berte s rezervou!

....

dlouho mlčí
....

Smích :-D
Už prý ví!

Takže, no, (smích) 2x smích :-D

V pátek, jsem jela s Hani na nákupy do Brniska (tečka) ... (někdo napsal Hani) mmnt :-D


Při cestě do brna jsme ve vlaku potkaly Pospu :-) (učitelka ze základky) ... udělala nám výslech (smích) ... prej to mám smazat :-D ale já jsem řekla NE! ... těšily jsme se až budeme v Brně! Tam nás čekala Raduš :-) Šla s námi jen do Jeans clubu kde jsme byly asik půl hodiny ... pak musela odjet směr domov!

Pak v NewYorkru byla velká fronta na kabinky :-D .. tak jsem se vetřela do kabinky za Haničkou :-D ... Kazdá jsme měly tři modely (fotky viz. dole) ... Když jsme vylezly byla před naší kabinkou velká fronta a zezadu fronty na nás nevěřícně čuměl hlídač.

Pak jsme prolezly pár obchůdků a šly jsme na pizzu. Měli jsme ještě asi půl hodky a Hanička stále neměla kalhoty, takže jsme rychle prolezly takko a utíkaly na vlak. U pokladny byla fronta jak na banány.

... někdo píše mmnt ...

Přisedly jsme si ke klukovi kterej z nás měl prdel.

... žeru buchtu ... mmnt :-D

Dem ven, dopíšem zítra papa


FOTKY - CELÝ ČLÁNEK!... do Brna ...

17. září 2009 v 20:46 | LuXuRy HooReR |  Diary
Zdarec :-)

Dnes ve škole nuda. Akorát mi kluci pořád chtěli nechat pohladit maltézáčka :-D ... (kdo ví pochopí) ... a maltézáček je odvozenej ... že je to malý a chlupatý :-D

Jinak máme zítra ze tří hodin Breburdovou :-x ... to je naše třídní! Když jsem to slyšela tak mě málem trefilo. Ještěže mi aspoň zítra opdjede i mamka a bude prázdnej byt na celej víkend!

No a odpoledne, po škole jedeme s Haničkou do Brna. Ona má v plánu si koupit nějaký pěkný kalhoty na poznávačku a já se porozhlédnu po nějakém tričku. Celkem se těším!

Jen snad nebude pršet :-x

No a dneska mě naštvala jedna osoba, vesrala se někam kam ji nikdo nepozval :-/ ... no a to je pro dnešek vše :-D Joo noa fotky sem dám někdy jindy. Nějak nestíhám no :-*

Vy víte že mě Milujete :-)

RESET

16. září 2009 v 21:02 | LuXuRy HooReR |  Diary
ZMĚNA: nakonec jsem nebyla na pedik. ale v solárku

... na odpoledkách ...

16. září 2009 v 18:02 | LuXuRy HooReR |  Diary
Čaute děcká :-)

Jen narychlovku ... pomalu ale jistě dělám new dess :-) ... večer si pohtaju s menu a pravým sloupcem. Jinak jsem oběvila skvělou stránku na pozadí :-*

Za chvilku razím na pedik. asi si tam vezmu němčinu :-x ... nebo raději ajinu.
Dneska ve škole celkem dobrý. Kvůli koncertu jsme neměli ajinu, kde jsme měli psát test. Pak dějepis kde nás čeká dlouhý zápis a měli jsme supl na češťinu. O polední jsme šli s holkama do parku. A na odpoledkách jsme ale museli "pracovat" tam nás nešetřily. Pak mi psal kámoš kdy končíme a já si spletla hodinu :-D No a pak mi psala i Hanička že mám stihnout vlak ve tři. Tak jsem to stihla :-D ... jsme jako obvikle probraly všechny známí :-)

Večer přidám ještě fotku :-)
papa, Vy víte že mě milujete :-*

... první pomoc ...

15. září 2009 v 19:45 | LuXuRy HooReR |  Diary
Jak jsem právě zjistila, tak si mě nesmazalo žádné SB :-) ... krom jednoho ale to se napraví (snad) ...

Takže dnešek :-) ...
... nečekaně jsem musela ráno do školy. A nečekaně se mi tam nechtělo! ... Ale nakonec to celkem šlo. První dvě hodiny jsme měli korespondenci (bo co to bylo), potom jsme se vydaly do Sokolovny na dvě hodiny tělocviku :-) ... zatím jsme se nemuseli namáhat se cvičením. Probrali jsme tam první pomoc a podobné blbosti co každej slyšel minimálně 10x ... následovala mě nejvíc odpudivá hodina. DĚJEPIS. Měla jsem do ní napsat slohovku. (viz. CELÝ ČLÁNEK) Nejdřív jsem myslela že až ji budu číst tak se rozklepu, ale vůbec :-) A odpolední hodina němčina :-D miluju tu učitelku "kolego mluvit budete moci za chvíli" bo "kolego ptal se vás někdo na něco?" popřípadě "kolego mlčte" ... hej úplně drsná :-D ... zato naše třídní nás držela do 15:00 ve škole na třídnické hodině! Musíme udělat nástěnku, páč ji jako jediná třída ještě nemáme :-D


No a zítra jdeme na koncert!

promiňte

15. září 2009 v 19:18 | LuXuRy HooReR
Po celé věčnosti jsem ZPĚT

V první řadě se omlouvám svím SB ... úplně jsem je zanedbala ... takže pokud jste si mě smazaly, je to smutné ale nedá se nic dělat! :-() ... asio to tu zase rozjedu! Mám několik nových fotek a hooodně zažitků :-) ... V nové škole jsem se už nějakým způsobem zabydlela :-)